Samochody Volkswagen - dane techniczne

Volkswagen Caddy – spalanie

Volkswagen Caddy - ile spala paliwa w mieście a ile w trasie?

Z czym kojarzą Ci się długie wakacyjne podróże w przyjaciółmi albo rodziną? Ze świetną zabawą – to jasne! Ale czy zaraz po tym nie przychodzi myśl, że przyjemnie jest póki w samochodzie są cztery osoby, bo przy pięciu to już ścisk i duchota? Że nie wspomnę o sytuacji, gdy na zewnątrz jest temperatura bliska 30*C!

Brać drugi samochód ze względu na komfort jazdy jest mało opłacalne, wiec z reguły decydujemy, że cel uświęca środki i jakoś trzeba przeżyć mało przyjemną podróż.

Volkswagen Caddy Maxi – przyjemność i oszczędność

Już nie musisz rezygnować z komfortu na rzecz oszczędności lub z oszczędności na rzecz wygody!
Z Volkswagenem Caddy długa rodzinna podróż albo wakacyjny wypad z przyjaciółmi przestanie być tylko środkiem do celu, a stanie się przyjemnością i przygodą samą w sobie.

Po pierwsze wygoda – ten model Volkswagena ma miejsce nawet na 7 osób, oczywiście z bagażami! Jeśli wydaje Ci się, że takie obciążenie sprawi, że samochód zacznie spalać hektolitry paliwa, to musisz wiedzieć, że masz rację – wydaje Ci się. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak prezentuje się spalanie Volkswagena Caddy – zapraszamy do przeczytania poniższego raportu.

Ile pali Volkswagen Caddy?

Według rzetelnych i rzeczowych raportów spalania Volkswagen Caddy pali w cyklu miejskim zaledwie 8,1 litra paliwa na 100 przejechanych kilometrów, natomiast w trasie wartość ta wynosi około 6 litrów/100km.

Takie wyniki spalania Volkswagena są bardzo imponujące. Oczywiście na wyższe spalanie ma wpływ wersja silnika oraz inne czynniki – np. styl naszej jazdy. Mimo wszystko na tej podstawie można uznać Volkswagena Caddy za doskonały samochód, którym będziesz chciał pojechać nawet na koniec świata – bez obaw o wydatki czy brak komfortu.

Log In or Create an account