Samochody Volkswagen - dane techniczne

Volkswagen Up! – spalanie

Volkswagen Up! - ile pali na 100 kilometrów?

“Cheer up with Volkswagen up!” (Rozchmurz się z Volkswagenem Up!) – tak mogłoby brzmieć hasło każdego posiadacza tego modelu. Samochód jest naprawdę uroczy, można uśmiechnąć się na jego widok. Może to być doskonały pojazd dla Pań (mały i zgrabny), dla zwolenników minimalizmu lub po prostu dla tych, którzy nie chcą mieć problemów z parkowaniem w zatłoczonym mieście – Up! zmieści się wszędzie (oczywiście, tam, gdzie to dozwolone)!

Co więcej, to małe auto jest jednocześnie wielkie – z pozoru ciasne, w środku okazuje się być bardzo przestronne i komfortowe. Jest idealne zarówno, by codziennie przemierzać nim drogę do pracy, jak i na dłuższe rodzinne wycieczki, bo jego użytkowanie jest niezwykle ekonomiczne. Chcesz wiedzieć ile pali Volkswagen Up!, przeczytaj poniższy raport spalania.

Spalanie Volkswagena Up!

Według oficjalnych raportów spalania Volkswagena model Up! Spala w cyklu miejskim 5,6l paliwa na każde 100km, a w dłuższej trasie, gdzie brak korków, a jazda jest płynniejsza, zużycie paliwa spada nawet do 3,9 litra na 100 przejechanych kilometrów.

W tym przypadku nie tylko jazda, ale nawet tankowanie staje się przyjemnością. To chyba najlepszy dowód na to, że małe jest piękne!

Log In or Create an account